Arne H50 lampa ogrodowa stojąca 1-punktowa czarna 14867/49/30
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca w kolorze czarnym. Żarówka w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | tak - 5W, 350 lm, 2700K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18,7 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 