Arne H50 lampa ogrodowa stojąca 2-punktowa satynowa 14867/10/12
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 2 punktowa z metalowymi kloszami. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowym. Żarówki w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | tak - 5W, 350 lm, 2700K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Szerokość | max.30 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | stal nierdzewna (inox) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, szkło |


by 