Art lampa wisząca LED 138W złota 7097-0115
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Duża lampa LED ARTE w eleganckim złotym matowym wykończeniu to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego i nowoczesnego oświetlenia do przestronnych wnętrz. Dzięki nowoczesnej technologii LED i mocy świetlnej aż 11.000 lumenów, zapewnia intensywne, równomierne światło, które doskonale rozjaśni nawet duże pomieszczenia, takie jak salon, jadalnia czy biuro. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 138W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - możliwość ściemniania ściemniaczem naściennym (należy dodatkowo dokupić). |
| Strumień świetlny | 11000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 90,5 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | złoty matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 