Arte lampa wisząca 1xLED/12W mosiądz/różowy ML0357
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz szklany w kolorze różowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Lampa przyozdobiona szklanymi elementami w kolorze turkus, fioletu i zieleni. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma i kolorystyka sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1399 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 55 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | różowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 