Arvi kinkiet 1-punktowy czarny K-4523
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z drucianymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Lampa pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 