Arwena L kinkiet elewacyjny zewnętrzny 2xLED 24W IP54 czarny 18186
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Lampy ARWENA posiadają klasę szczelności IP54, co oznacza wysoką odporność na warunki atmosferyczne, w tym wilgoć i pył. To doskonałe rozwiązanie do użytku zewnętrznego, gwarantujące trwałość i niezawodność przez wiele lat. Źródło światła skierowane ku górze i do dołu tworzy elegancką grę światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 4 cm |
| Wysokość | 9,8 cm |
| Waga | 0,92 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny +przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne, szkło |


by 