Aspen lampa wisząca 6-punktowa chrom ML5996
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 6 punktowa obudowana przezroczystymi kryształkami oraz ozdobnymi metalowymi sztabkami. Oprawa lampy wykończona w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 50 cm - 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 10 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 