Assam lampa wisząca 1-punktowa czarna/złota 31-17444
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z abażurem w kolorze czarnym ze złotym paskiem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 0,39 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina + PCV |


by 