Aster kinkiet 1-punktowy złoty MOD007WL-01G
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kloszem wykonanym z prasowanego przezroczystego szkła w kolorze bursztynu. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,3 cm |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 