Astred lampa sufitowa 4-punktowa O2284 W4 RW
towar niedostępny
Opis
Astred lampa sufitowa 4 punktowa, wykończona w kolorze rdza wenge + chrom. Klosz szklany, mleczny, przecierany pędzelkiem. Obwódka klosza pomalowana na srebrno.Lampa zalicza się do stylu nowoczesnego, ale jej niezobowiązujący design, dobrze wkomponuje się do każdego wnętrza. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub dwie pozostałe lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja domowa w pomieszczeniu jest 2-obwodowa).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 82 cm x 28 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | brązowy + chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 2) |


by 