Astrifero lampa wisząca 10-punktowa złota MSE010100182
towar niedostępny
Opis
Astrifero to nowoczesne oświetlenie które wypełni przestrzeń pomieszczenia i da urokliwy blask. Przeźroczysty klosz wykonany ze szkła da ciekawy efekt po zapaleniu. Długość lampy jest regulowana - sztyca lampy składa się z trzech rurek o różnej długości (2 x 50 cm i 1 x 20 cm). Można je zamontować razem lub pojedynczo.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 105 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 57 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 