Astrifero lampa wisząca 21xE27 czarna/bursztynowy ST-9047-21 amber
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wiszącą 21 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości poprzez wkręcenie wybranych długości rurek (50cm, 30cm, 15 cm). Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 21-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 165 cm (średnica podsufitki 12 cm) |
| Wysokość | 125 cm - 205 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 12 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | Produkt wymaga samodzielnego złożenia. |


by 