Astro lampa sufitowa LED/40W biała ML6355
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1680 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 50 cm x 50 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 