Atico kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xLED/8W/IP44 czarny R24696132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED. Wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu. Świeci w sposób ciągły o jasności 10%. Gdy tylko czujnik ruchu zarejestruje aktywność w bezpośrednim sąsiedztwie, jasność automatycznie wzrasta do 100%. Zarówno czas świecenia, jak i czułość czujnika można indywidualnie regulować. Złącze USB-C z funkcją ładowania. Możliwości działania: lampa może być używana wyłącznie z energią słoneczną lub w trybie hybrydowym. Jasność światła można wybrać na dwóch poziomach za pomocą wbudowanego przełącznika. Akumulator jest ładowany wyłącznie poprzez panel słoneczny lub przez złącze USB.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator, moduł słoneczny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 