Atkin LED kinkiet 1-punktowy z portem USB biały 77280/05/31
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym oraz w kolorze ciemnego drewna. Podstawa może spełniać funkcję poręcznej półki. Lampa posiada wbudowany port USB. Lampę obsługujemy włącznikiem, który jest subtelnie schowany w krawędzi oprawy. Ta lampa ścienna jest idealna do zainstalowania obok łóżka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + ciemne drewno |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 