Atlas 3 LED lampa wisząca 3-punktowa czarna MSE010100280
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa została wykonana ze stali i aluminium w kolorze czarnym. Stożkowe klosze równolegle zawieszono na podłużnej podsufitce. Dekoracyjna oprawa z trzema punktami świetlnymi doskonale odnajdzie się we wnętrzach loftowych oraz nowoczesnych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 110 cm x 8,5 cm |
| Wysokość | 240 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 38 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14,5 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 