Aura lampa wisząca 6xE14 złota MSE1501100402
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza. Wysokość regulowana poprzez wkręcenie wybranych długości rurek ( 2 x 20 cm, 2 x 30 cm, 2 x 50 cm)
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 95 cm x 90 cm |
| Wysokość | 240 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 