Aurelia lampa wisząca 12xE14 chrom ML0406
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 12 punktowa z kloszem utworzonym z kryształowych sztabek, które pięknie odbijają światło. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punków |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 54 cm |
| Wysokość | 73 cm - 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 55 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 54 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 