Austis lampa wisząca LED 8W CCT PND-02836-1-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z białego szkła. Oprawa wykończone w kolorze czarnym. Wysokość regulowana. Możliwość zmiany barwy światła: 3000K ciepła, 4000K neutralna, 6000K zimna (barwę światła ustawia się przed montażem w podsufitce lampy za pomocą przełącznika).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 