Aven IP65 lampa sufitowa 1-punktowa czarna 22962/01/30
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem osłoniętym szkłem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Aven jest specjalnie zaprojektowany do instalacji i użytkowania w łazienkach. Oprawa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, a reflektor jest zakryty osobnym szklanym kloszem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 