Axi IP54 LED kinkiet 1-punktowy biały 69201/06/31
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy wykonany z metalu w kolorze białym. Produkt posiada dwie regulowane listwy, które umożliwiają częściową regulację belki. Możesz zdecydować się na równomierne świecenie wiązki w górę w dół. Tylko w górę lub tylko w dół lub węższa wiązka góra/dół, a po drugiej stronie również szersza wiązka. Reflektor ścienny Axi został specjalnie zaprojektowany do długotrwałego użytkowania w wilgotnych pomieszczeniach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,65 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 