Azalea lampa wisząca 2xLED 41W czarny AZ6773
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Jej imponujący czarny kolor dodaje elegancji, a nowoczesny design sprawia, że stanowi ona prawdziwą ozdobę wnętrza. Wyróżnia się eleganckim designem oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, co czyni go idealnym wyborem do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu kryształów, lampa nie tylko oświetla przestrzeń, ale również wprowadza do niej wyjątkowy klimat. Możliwość regulacji wysokości. 3-STEP DIMM to funkcja, która umożliwia 3-stopniową regulację natężenia światła za pomocą standardowego, ściennego włącznika (zazwyczaj 100%, 50%, 25%).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 41W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 3280 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 80-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm, 60 cm, |
| Waga | 3,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | aluminium, kryształki |


by 