Balance lampa wisząca 1xG9 złota MSE1501100553
towar niedostępny
Opis
Lampa wykonana z trwałej stali nierdzewnej w złotym odcieniu oraz mlecznego szkła, które tworzy kulisty klosz, dodając wnętrzu harmonii i stylu.
Oryginalna forma, przypominająca balansujące elementy, świetnie wpisuje się w industrialne, minimalistyczne i nowoczesne aranżacje.
Dzięki możliwości regulacji nachylenia klosza Balance staje się nie tylko efektownym, ale i niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na pełną personalizację oświetlenia. Sprawdzi się zarówno w salonie, jadalni, jak i sypialni, wprowadzając do wnętrza nutę wyrafinowania i indywidualnego charakteru.
Uwaga: na kloszu mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 35 cm x 20 cm |
| Wysokość | max. 220 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | wys. 2,5 cm / śr. 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 