Balance lampa wisząca 6-punktowa złota MOD317PL-06G
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 81,2 cm |
| Wysokość | max. 152 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 3,69 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 