Balos kinkiet 1xLED 5W czarny WL-94921-1B-BK
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa składa się ze szklanego białego klosza oraz ceramicznego elementu, który pełni funkcję dekoracyjną. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18,5 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 