Bandol lampa stołowa 1xLED 18W piaskowa 8064-113
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa z wbudowanym źródłem światła LED. Ta piękna lampa jest wykonana w nowoczesnym ale zarazem stonowanym kolorze piaskowym Sand, dzięki czemu doskonale komponuje się z innymi meblami i dodatkami. Nadaje wnętrzu elegancji i subtelności. Możliwość 3-stopniowego ściemniania poprzez włącznik dotykowy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 26 cm x 21 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Kolor konstrukcji | piaskowy "Sand" |
| Kolor klosza / abażura | piaskowy "Sand" |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 