Bari lampa wisząca 4xE27 złota 6230/4 TR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków w kolorze przeźroczystym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem, idealnie pasuje zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 39 cm |
| Wysokość | 30-78 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 