Baster lampa sufitowa 3xGU10+1xE14 czarna 1314/4
towar niedostępny
Opis
Nowoczesne rozwiązanie i połączenie 2 lamp w jednym czyli 3 spoty i 1 szklana kula na żarówkę E14. Klosz szklany w kształcie białej kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Seria lamp sufitowych Baster to połączenie nowoczesnej prostoty i funkcjonalności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | GU10/8W LED + E14/10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 