Bath oprawa do zabudowy okrągła biała IP44 EKZ305
towar niedostępny
Opis
Oczko podtynkowe okrągłe nieruchome białe przeznaczone do łazienki z podwyższoną odpornością na wnikanie pyłu i wilgoci (IP44).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Wysokość | 2,7 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 