Baxio żyrandol 3-punktowy MD38445-3
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 3 płomienny ze szklanymi matowymi kloszami oraz przezroczystymi szklanymi ozdobami. Elementy metalowe wykończone w patynie. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 35 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 