Beja kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xLED/12,5W/IP44 antracyt R23359142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Ta oprawa włącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika ruchu. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 110 stopni |
| Strumień świetlny | 1650 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18,5 cm |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Czujnik ruchu | tak |


by 