Bentjer LED kinkiet 2-punktowy biały 79201/09/31
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Jedno z nich zostało umieszczone na okrągłej podstawie. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Oprawa posiada dwa źródła światła, które można obsługiwać niezależnie od siebie za pomocą wbudowanych przełączników. Ta lampa ścienna jest idealna do zainstalowania obok łóżka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W + 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm + 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 