Bergen kinkiet 2-punktowy grafitowy 9707
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy wykonany z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze grafitowym. Prosta forma kinkietu sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 