Bermejo lampa sufitowa zewnętrzna z czujnikiem ruchu 1xLED/14W/CCT antracyt 630369242
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa zewnętrzna z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Korpus lampy wykonany z metalu w kolorze antracytu. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można ustawić trzy barwy światła (biel ciepła, biel neutralna, biel światła dziennego), bezpośrednio na lampie za pomocą przełącznika. Ta oprawa włącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika ruchu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 30 cm x 30 cm |
| Wysokość | 5,7 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na ścianie i/lub suficie |
| Czujnik ruchu | tak |


by 