Bevio lampa sufitowa 3xE27 antyczny mosiądz PND-40692-3-AB
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elemenety metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się w klasyczne i nowoczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 58 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 