Bill kinkiet 2-punktowy biały/czarny/złoty 1051AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet dwupunktowy na żarówkę i drugie żródło LED. Abażur wykonany z tkaniny w kolorze białym, wykończenie konstrukcji w kolorze złoto czarnym. Doskonałe rozwiązanie do sypialni przy łóżku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | E27 + LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |


by 