Bingo lampa solarna wbijana LED 8,2W 5000K czarna
towar niedostępny
Opis
Wszechstronny reflektor solarny, która może być używana jako lampa ścienna lub słupek. Możliwość montowania do powierzchni płaskich lub montaż do gruntu za pomocą dołączonego szpikulca. Zawiera czujnik ruchu PIR, co czyni ją praktycznym rozwiązaniem do oświetlania terenów zewnętrznych. Oprawa posiada 3 tryby działania, które są aktywne po zapadnięciu zmierzchu (przełącznik w oprawie):
1. ON - oprawa po zmierzchu załącza się i świeci około 8-10 godzin,
2. AUTO - oprawa po wykryciu ruchu załącza się i świeci około 30 s.
3. DIM - oprawa po wykryciu ruchu załącza się i świeci około 30 s a następnie przygasza się,
4. OFF - wyłączenie oprawy.
Czas ładowania baterii poprzez panel solarny na pełnym słońcu trwa około 8 godzin.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | Akumulator: 3,7V 1200 mAh ładowany przez panel solarny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8,2 W |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 5000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 12,5 cm x 10,9 cm |
| Wysokość | 28,7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 