Bistro lampa wisząca 1-punktowa satynowe srebro 1591SS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze satynowe srebra. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Ma prosty wygląd, który doda stylu retro każdej jadalni lub kuchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 77 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowe srebro |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 