Blaze lampa sufitowa 1xLED 12W CCT biała 18157
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze białym. Dzięki prostemu designowi, Blaze harmonijnie wkomponowuje się w każde otoczenie. Możliwość zmiany barwy światła (3000K/4000K/6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 7,3 cm |
| Wysokość | 8,3 cm |
| Waga | 0,27 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, plastik |


by 