Blaze lampa sufitowa 1xLED 30W CCT czarna 18162
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Dzięki prostemu designowi, Blaze harmonijnie wkomponowuje się w każde otoczenie. Możliwość zmiany barwy światła (3000K/4000K/6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1493 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 11,8 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, plastik |


by 