Blyde Hybrid kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xLED/5W/CCT/IP65 antracyt 253569142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Wyposażona w zintegrowany czujnik ruchu i zmierzchu, lampa włącza się i wyłącza automatycznie po wykryciu ruchu w pobliżu. Świeci w sposób ciągły o jasności 10%. Gdy tylko czujnik ruchu zarejestruje aktywność w bezpośrednim sąsiedztwie, jasność automatycznie wzrasta do 100%. Możliwości działania: lampa może być używana wyłącznie z energią słoneczną, tylko z napięciem sieciowym lub w trybie hybrydowym. W przypadku niewystarczającego napięcia akumulatora automatycznie przełącza się na pracę sieciową, podczas gdy akumulator jest ładowany wyłącznie poprzez panel słoneczny. Płynna zmiana barwy światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V, akumulator, moduł solarny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 1,45 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 