Bobi lampa wisząca 3-punktowa czarna 537/3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z elementami metalowymi wykończonymi w kolorze czarnym. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk. Regulowana wysokość.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 