Bobo lampa wisząca 20xG9 złota P0462-20C-F7AA
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 20 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 20-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 72 cm |
| Wysokość | 40-138 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 25 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 72 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 