Bolero lampa wisząca 3-punktowa czarna 442/3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym z drewnianymi wstawkami w kolorze naturalnym. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk. Regulowana wysokość.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 66 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 