Bolla D58 lampa sufitowa 10-punktowa AZ1288
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 10 punktowa z kloszem utworzonym ze zwisających kryształowych kul. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa nada wnętrzu elegancji i blasku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 