Bolzano żyrandol 5xE27 chrom/granat 2074AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z welurowymi abażurami w kolorze granatowym. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 71 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18,5 cm |
| Waga | 3,4 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | granatowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 