Bonita lampa wisząca 1xE27 zielona 8243
towar niedostępny
Opis
Kopułowa lampa z metalowym kloszem kształcie półkuli na czarnym przewodzie. Wnętrze kopuły w kolorze złotym ociepli pomieszczenie. Przewód można skrócić. Bonita jest takim solidnym uzupełnieniem aranżacji wnętrz zarówno tych eleganckich, monco nowoczesnych, jak i pomieszczeń o bardziej industrialnym charakterze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | zielony + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 