Bonito kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xE27 biały R21599131
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Ta oprawa włącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika ruchu. Elementy metalowe wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze białym matowym. Dzięki stopniowi ochrony IP44 oprawa idealnie nadaje się również jako praktyczne źródło światła do altanek ogrodowych lub schodów do piwnicy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 