Bono D27 lampa wisząca 1xG9 sabia 10645
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze beżowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 27 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,45 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 