Bono lampa wisząca 4xG9 ochra 10267
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze ochry. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 17 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,55 kg |
| Kolor konstrukcji | ochra żółta |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 